Strona Główna :

Początek września nie musi kojarzyć się wyłącznie z końcem wakacji i początkiem roku szkolnego. Dla wielu pracowników KGHM ZANAM oraz ich najbliższych był to czas wspólnej zabawy za sprawą pikniku rodzinnego, który odbył się w sobotę 8 września br. na terenie Aeroklubu Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Motyw przewodni imprezy związany był z lotnictwem.

Tegoroczna edycja imprezy zgromadziła prawdziwe tłumy – KGHM ZANAM to 2,5 tys. pracowników, którzy na sobotni festyn przyszli także z rodzinami. Dla uczestników przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Oprócz obowiązkowych pokazów lotniczych oraz prezentacji modeli latających czekały na nich przeloty samolotem lub szybowcem po okolicy, ale także symulator lotów VR (virtual reality) oraz zapewniające sporą dawkę adrenaliny skokochron i olbrzymia huśtawka. Z myślą o najmłodszych przygotowano osobną scenę, na której prowadzone były zabawy, konkursy i animacje, nie zabrakło również słodkiego bufetu. Młodsze i starsze dzieci mogły też wziąć udział w licznych warsztatach kreatywnych, a dla nastolatków powstała specjalna strefa teen zone. Jak co roku szczególnie wyczekiwanym momentem był rodzinny konkurs z nagrodami, który stał się już firmową tradycją.

Wrześniowy piknik można zaliczyć do udanych nie tylko dzięki licznym atrakcjom oraz świetnej pogodzie, ale również dobrze dobranej oprawie muzycznej – a zadbały o nią aż trzy zespoły grające odmienną muzykę. Pierwsza pojawiła się grupa TUMBLIN FLASH, zapraszając nas na spotkanie z twórczością gigantów rocka - The Rolling Stones. Po tym energetycznym występie na scenę wkroczyła formacja muzyczna VOYAGER MUSIC, zaliczana do czołówki zespołów tworzących w nurcie disco polo. Gwiazdą wieczoru był natomiast zespół ŁOBUZY, który zgromadził pod sceną liczne grono bawiących się dorosłych i dzieci.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. W celu zapewnienie większej wygody podczas użytkowania strony, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych, głównie w celu dostosowania wybranych elementów strony do preferencji użytkownika.

  Więcej informacji.