Strona Główna :

Szansa na nawiązanie biznesowych kontaktów na jednym z największych światowych rynków - KGHM ZANAM wziął udział w międzynarodowych targach China International Import Expo (CIIE) w Szanghaju.

Było to pierwsze tego typu wydarzenie handlowe organizowane przez Chiny. Targi odbywały się od 5 do 10 listopada br. na powierzchni 240 tys. mkw. w National Exhibition and Convention Center. Stanowiły ważny krok Państwa Środka ku liberalizacji handlu i otwarciu tamtejszego rynku na artykuły pochodzące z importu. Chiny są drugą największą gospodarką na świecie oraz drugim największym importerem i konsumentem dóbr. Jak przewidują ekonomiści, w ciągu najbliższych pięciu lat Chiny będą sprowadzały produkty i usługi o wartości ponad 10 bilionów dolarów. To zaś jest wyjątkową szansą dla przedsiębiorców z całego globu do wejścia na chiński rynek.

Z takiej możliwości chce skorzystać m.in. KGHM Polska Miedź S.A., jeden z wystawców spośród stu państw i regionów, które brały udział w pierwszych targach CIIE. Gościnnie na jej stoisku prezentował się również KGHM ZANAM – spółkę reprezentował Krzysztof Okrent, główny konstruktor ds. rozwoju SMG. Odwiedzający mieli okazję skorzystać z nowoczesnej aplikacji 3D, umożliwiającej szczegółowe zapoznanie się w wirtualnej rzeczywistości z maszynami produkowanymi przez KGHM ZANAM. Specjalnie na tę okazję przygotowano również miniaturowy model ładowarki LKP-1701- obecnie najnowocześniejszego produktu i jednocześnie największej ładowarki w ofercie firmy. Do dyspozycji gości były też foldery produktowe w języku angielskim.

Udział w targach był szansą na nawiązanie relacji biznesowych z tamtejszymi przedsiębiorstwami - chińscy organizatorzy zapewnili obecność rodzimych agentów handlowych, dystrybutorów i przedstawicieli sieci zakupowych. Oprócz tego polskiej misji handlowej przewodniczył przedstawiciel rządu. W trakcie wydarzenia odbyły się też seminaria, prezentacje oraz pierwsze Hongqiao International Trade Forum.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. W celu zapewnienie większej wygody podczas użytkowania strony, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych, głównie w celu dostosowania wybranych elementów strony do preferencji użytkownika.

  Więcej informacji.