Strona Główna :

Początek września był dla pracowników KGHM ZANAM czasem wspólnej zabawy na Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Spółkę.

Tegoroczna impreza odbyła się 14 września br. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Oaza” w Iwnie k. Ścinawy i tradycyjnie przyciągnęła tłumy. W tym roku uczestnicy mogli przeżyć prawdziwą „Podróż przez świat”, która była motywem przewodnim pikniku. Nasi pracownicy wraz z dziećmi, w ciągu jednego dnia mogli odwiedzić kilka kontynentów i zapoznać się z ich kulturą oraz tematycznymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Wyjątkowymi gośćmi na Pikniku byli podopieczni Domu Dziecka w Głogowie, którzy zaproszeni zostali z inicjatywy Zarządu Spółki.

Liczne atrakcje, świetna pogoda oraz dobrze dobrana oprawa muzyczna sprawiły, że wrześniowy piknik można zaliczyć do udanych. W tym roku na scenie pojawiły się trzy zespoły grające odmienną muzykę. Jako pierwszy swój program artystyczny zaprezentował Ed Szynszyl popularyzator wielokulturowości w Polsce, który wraz ze swoim zespołem zabrał nas w podróż po słonecznej Brazylii. Po tym energetycznym występie na scenę wkroczyła nastrojowa formacja muzyczna Sumptuastic. Gwiazdą wieczoru był natomiast Czadomen, który zgromadził pod sceną liczne grono bawiących się dorosłych i dzieci.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. W celu zapewnienie większej wygody podczas użytkowania strony, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych, głównie w celu dostosowania wybranych elementów strony do preferencji użytkownika.

  Więcej informacji.