Strona Główna :

W dniu wczorajszym na polkowickim rynku stanął specjalnie zaprojektowany i wykonany przez pracowników firmy KGHM ZANAM S.A. kosz na plastikowe nakrętki, dzięki któremu możliwa będzie pomoc osobom potrzebującym.

- Działania wspierające lokalne inicjatywy społeczne wpisują się w politykę firmy KGHM ZANAM, dlatego zdecydowaliśmy się na udział w akcji charytatywnej zainicjowanej przez burmistrza Polkowic – mówi Bernard Cichocki, prezes zarządu KGHM ZANAM S.A. - Naszym zadaniem była produkcja pojemnika na nakrętki w kształcie logo Gminy Polkowice. Zadanie zostało precyzyjnie wykonane przez doświadczonych pracowników naszego zakładu w Legnicy, który specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych – dodaje.

Cieszy nas fakt, że mamy możliwość włączenia się i wsparcia tej pożytecznej inicjatywy tym bardziej, że pierwsza zbiórka odbywać będzie się dla pięcioletniego Gracjanka - syna naszego pracownika. Ponadto, zbiórka nakrętek to popularna w całym kraju forma wspierania akcji charytatywnych, która służy ochronie środowiska..

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. W celu zapewnienie większej wygody podczas użytkowania strony, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych, głównie w celu dostosowania wybranych elementów strony do preferencji użytkownika.

  Więcej informacji.