Strona Główna :

Wiceprezes Zarządu - Artur Pawluś

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach (Wydział Zarządzania oraz Wydział Mechaniczno-Technologiczny), ukończył też prestiżowy kurs Educational Leadership and Administration prowadzony przez London Business School.

Przez wiele lat związany z Kopex Machinery S. A. (wcześniej Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne), producentem maszyn i urządzeń – kombajnów ścianowych, chodnikowych, przenośników zgrzebłowych i taśmowych oraz urządzeń przeróbki i wzbogacania węgla. W spółce przeszedł przez poszczególne szczeble zawodowej kariery, od specjalisty, a później głównego technologa, przez zastępcę dyrektora ds. produkcji po dyrektora naczelnego i prezesa zarządu. Był odpowiedzialny m.in. za zarządzanie strategiczne firmy, jak również za nadzór nad rynkami sprzedaży w Rosji, Chinach i Australii.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. W celu zapewnienie większej wygody podczas użytkowania strony, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych, głównie w celu dostosowania wybranych elementów strony do preferencji użytkownika.

  Więcej informacji.