ZANAM VOSTOK

 

Rosyjska spółka OOO „ZANAM VOSTOK”, założona dnia 15.03.2016 r. Założycielami są KGHM ZANAM S.A.- 99% udziałów oraz Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. – 1% udziałów. Głównym celem spółki jest sprzedaż samojezdnych maszyn górniczych dla górnictwa podziemnego produkowanych przez KGHM ZANAM S.A na rynku rosyjskim. Spółka zajmuje się również dostawą części zamiennych, serwisem i naprawami w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn KGHM ZANAM.

Warunki dostawy i płatności za każde zamówienie są każdorazowo określane w umowie, z możliwością płatności w ratach, jak również dostawy w kilku etapach lub małych wysyłek części zamiennych i wyposażenia na zamówienie.

Od 1994 roku firma utrzymuje kontakty handlowe z partnerami z Rosji, Kazachstanu i Wspólnoty Europejskiej. Obecnie w kopalniach w Polsce, Federacji Rosyjskiej, Niemczech i innych krajach jest użytkowanych kilkaset urządzeń wyprodukowanych przez KGHM ZANAM S.A. W rosyjskim kombinacie PAO „Gajski GOK” pracuje obecnie kilkadziesiąt jednostek samojezdnych urządzeń podziemnych dostarczonych przez KGHM ZANAM.

Szeroki asortyment oferowanych przez KGHM ZANAM maszyn i urządzeń górniczych dla kopalń pozwala na tworzenie zestawów zapewniających mechanizację praktycznie wszystkich procesów i operacji związanych z wydobyciem rudy i pełnym cyklem produkcyjnym. Wieloletnie doświadczenie w produkcji, szeroka współpraca z renomowanymi uczelniami technicznymi w Polsce oraz stała komunikacja z firmami górniczymi przyczyniają się do ciągłego unowocześniania produktów i tworzenia maszyn zapewniających sprawną eksploatację złóż podziemnych w trudnych warunkach górniczo-geologicznych: wysokich temperaturach, o wysokiej zawartości wody i wilgotności, w agresywnym środowisku górniczym.

Nasi specjaliści są zawsze otwarci na ścisłą współpracę i gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. W celu zapewnienie większej wygody podczas użytkowania strony, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych, głównie w celu dostosowania wybranych elementów strony do preferencji użytkownika.

Więcej informacji