Kim jesteśmy

KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. Spółka wytwarza również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie i kopalniach odkrywkowych. Ponadto jest także znaczącym producentem odlewów staliwnych i żeliwnych.

Poza działalnością wytwórczą i szerokim asortymentem wysokiej jakości produktów KGHM ZANAM świadczy usługi realizacji inwestycji w formule EPC, usługi utrzymania ruchu i remontów, usługi transportu i spedycji oraz specjalistyczne usługi na terenie głębinowych zakładów wydobywczych (usługi górnicze, usługi serwisu maszyn oraz usługi transportu pod ziemią).

KGHM ZANAM od wielu lat jest obecny na najważniejszych światowych targach i pokazach branżowych. Produkty KGHM ZANAM eksportowane są do Niemiec. Spółka prowadzi również działania związane z pozyskaniem odbiorców na innych dużych rynkach zagranicznych.

KGHM ZANAM współpracuje z czołowymi producentami i dostawcami podzespołów do maszyn i urządzeń górniczych. Rozwiązania techniczne zastosowane w produktach Spółki były wielokrotnie nagradzane na konkursach technicznych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. W celu zapewnienie większej wygody podczas użytkowania strony, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych, głównie w celu dostosowania wybranych elementów strony do preferencji użytkownika.

Więcej informacji