KGHM ZANAM z sercem dla mieszkańców Polkowic

W dniu wczorajszym na polkowickim rynku stanął specjalnie zaprojektowany i wykonany przez pracowników firmy KGHM ZANAM S.A. kosz na plastikowe nakrętki, dzięki któremu możliwa będzie pomoc osobom potrzebującym.

– Działania wspierające lokalne inicjatywy społeczne wpisują się w politykę firmy KGHM ZANAM, dlatego zdecydowaliśmy się na udział w akcji charytatywnej zainicjowanej przez burmistrza Polkowic – mówi Bernard Cichocki, prezes zarządu KGHM ZANAM S.A. – Naszym zadaniem była produkcja pojemnika na nakrętki w kształcie logo Gminy Polkowice. Zadanie zostało precyzyjnie wykonane przez doświadczonych pracowników naszego zakładu w Legnicy, który specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych – dodaje.

Cieszy nas fakt, że mamy możliwość włączenia się i wsparcia tej pożytecznej inicjatywy tym bardziej, że pierwsza zbiórka odbywać będzie się dla pięcioletniego Gracjanka – syna naszego pracownika. Ponadto, zbiórka nakrętek to popularna w całym kraju forma wspierania akcji charytatywnych, która służy ochronie środowiska..