Wizyta przedstawicieli firmy RAMB w KGHM ZANAM

5 lutego br., miała miejsce wizyta kadry zarządzającej firmy Ramb Sp. z o.o. w siedzibie KGHM ZANAM S.A. w Polkowicach. Wizyta pracowników Spółki należącej do Grupy Kapitałowej PGE S.A. była podyktowana chęcią poszerzenia wiedzy na temat szeroko pojętych zagadnień związanych z górnictwem oraz zapoznaniem się ze stosowanymi rozwiązaniami technicznymi pozwalającymi budować pozycję lidera w produkcji maszyn i urządzeń dla sektora wydobywczego.

Zwiedzający zajmujący się na co dzień dostarczaniem produktów dla kopalni odkrywkowych z uwagą przyglądali się produkcji m.in. Samojezdnych Maszyn Górniczych, kotew czy procesom spawalniczym. Zupełnie inne metody eksploatacji złoża nasuwały wiele pytań i wzbudzały ogromne zainteresowanie. Szczegółowych odpowiedzi na zadawane pytania, udzielał Radosław Targowicz – Dyrektor Działu Produkcji SMG i Kotew, który wraz z Dyrektorem Działu Sprzedaży – Stanisławem Miętkim oprowadzali Gości po halach produkcyjnych należących do KGHM ZANAM.

Zorganizowana wycieczka okazała się doskonałą okazją do wymiany doświadczeń kadry kierowniczej pionu technicznego obu Spółek oraz możliwością nawiązania ciekawych kontaktów, które mają zainicjować poszukiwanie obszarów umożliwiających współpracę. W tym celu przedstawiciele KGHM ZANAM otrzymali zaproszenie do odwiedzenia Bełchatowskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.