transport i usługi sprzętowe

Transport i usługi sprzętowe


KGHM ZANAM zapewnia
wsparcie logistyczne dla podmiotów z Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. oraz oferuje usługi transportu i usługi sprzętowe innym klientom biznesowym.

KGHM ZANAM oferuje usługi transportowe i sprzętowe świadczone posiadanym sprzętem  specjalistycznym i flotę pojazdów. Usługi transportu i usługi sprzętowe świadczone są zarówno w kraju, jak i za granicą w ramach posiadanej licencji na pośrednictwo na przewóz rzeczy.

KGHM ZANAM realizuje:

  • licencjonowany krajowy transport rzeczy ciągnikami siodłowymi z naczepami typu plandeka,
  • w ramach posiadanej licencji na pośrednictwo na przewóz rzeczy, organizujemy przewozy ładunków do krajów UE oraz innych krajów europejskich,
  • usługi związane z przewozem ładunków ponadnormatywnych specjalistycznymi zestawami niskopodwoziowymi,
  • obsługę pilotażu w trakcie usług świadczonych specjalistycznym sprzętem,
  • usługi dźwigowe żurawiami samochodowymi o udźwigu 130 i 200 ton.

Na wyposażeniu KGHM ZANAM znajduje się flota samochodowa oraz specjalistyczny sprzęt:

  • ciągniki siodłowe – EURO 5,
  • naczepy ciężarowe uniwersalne oplandekowane, standard 24 t (firany),
  • naczepa niskopodwoziowa (Zremb o ładowności do 60 t),
  • żurawie samochodowe o udźwigu 130 t i 200 t.

KGHM ZANAM posiada zezwolenie na krajowy na transport drogowy rzeczy, licencję na pośrednictwo przy przewozie rzeczy oraz polisy ubezpieczeniowe  od odpowiedzialności cywilnej spedytora i przewoźnika obejmujące terytorium Europy.

W KGHM ZANAM oferujemy przewóz gotowych urządzeń i pojazdów, jak również szybki transport części oraz materiałów budowlanych. W ramach działalności spedycyjnej organizujemy transport sprzętu górniczego, zarówno do polskich i europejski przedsiębiorstw wydobywczych. 

Wśród odbiorców usług transportowych KGHM ZANAM znajdują się również podmioty spoza branży górniczej. Posiadamy zaplecze pojazdów, dzięki  którym możliwy jest przewóz elementów instalacji i urządzeń z obszaru przemysłu hutniczego.

Dzięki użyciu wytrzymałych pojazdów, takich jak ciągniki siodłowe, czy naczepy niskopodwoziowej o ładowności do kilkudziesięciu ton, znacznie łatwiej jest przygotować wszelkiego rodzaju artykuły do transportu. W KGHM ZANAM wszystkie pojazdy poddajemy regularnym testom sprawności, co gwarantuje ich bezproblemową pracę podczas przewozu towarów.

Wybrane realizacje

Organizacja transportu wież

organizacja transportu wież absorpcyjnych i suszących Fabryki Kwasu Siarkowego do Huty Miedzi w Legnicy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. W celu zapewnienie większej wygody podczas użytkowania strony, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych, głównie w celu dostosowania wybranych elementów strony do preferencji użytkownika.

Więcej informacji